İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Projeleri

Yaşam Ayavefe projeleri sürdürülebilir bir dünya için gelecek nesillere miras niteliği taşımaktadır. 1984 Adana doğumlu olan Yaşam Ayavefe farklı iş kolları ve üretim teknolojisi içerisinde birbirinden farklı yenilik sunmaktadır. Uluslararası ilişkiler ve yazılım mühendisliği bölümlerinden başarı ile mezun olmuştur.

Bunların yanı sıra gıda mühendisliği bölümünü 2002-2009 yılları arasında okuyarak gastromi alanındaki merakını gidermiştir. Teknoloji ve yazılım uzmanlık olduğu alanlardır. Bu sektörün aranan isimlerinden biri olarak pek çok firmanın yazılım işlerini yürütmektedir.

Yaşam Ayavefe Telecom Program Manager – Telekominikasyon, (Voipplanet Ltd. – Delsim Communications – Mediatel United Kingdom – Globalink Mobile 2004-2012) ile Telekominikasyon ve Cyber Security çalışmaları gerçekleştirmiştir. Bu çalışmaları onu sektörün başarılı isimlerinden biri haline getirmektedir.

Üstelik Morph Game isimli şirketin Knight Online oyunu için satış ve pazarlama çalışmalarının başında yer almaktadır. Güncel yazılım teknolojisi ile beraber çalışan Yaşam Ayavefe tüm bu çalışmalarında yatırım odaklı faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Yaşam Ayavefe ve Geliştirmekte Olduğu Proje Çalışmaları

Yaşam Ayavefe proje çalışmalarının her birini detaylı bir şekilde takip etmektedir. Kıbrıs Yarımadası içerisinde oluşturduğu The Queen Luxury Hotel projesi sayesinde iş alanındaki başarılarını arttırmıştır. Turizm sektörünün ilgi odağı haline gelen bu isim 2015 yılında turizm bakanı tarafından yılın en başarılı iş adamı ödülüne de layık görülmüştür. Ödül ile beraber pek çok plaket de kazanmıştır.

Kıbrıs Yarımadası’nda bulunan ekonomistler tarafından tanınan bir isimdir. ‘’Dünyayı daha iyi yapmayan insan, insan değildir.’’ düşüncesi ile çalışmalarına soluksuz devam etmektedir. Yaşam Ayavefe’nin hayatı başarıya ev sahipliği yapmaktadır. Bu durum hem yatırımcılar hem de ekonomistler tarafından takdir edilesi bir durumdur. Halk tarafından sevilen ve örnek teşkil eden bir karakter olarak bilinmektedir.

‘’Benim hayatta başarılı olmam, işime ve çevreme olan saygı ve sevgimden dolayıdır’’ sözü onun saygın kişiliğini öne çıkartmaktadır. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya oluşturma aşamasında da faaliyetlerine hız kesmeden devam ederek projeler hazırlamaktadır. Eller çok olunca yük hafifleşir sözü gelişimlerini ortaya koymaktadır.

Sürdürülebilir Teknoloji İçin Üst Düzey Yazılımlar

Sürdürülebilir teknoloji insanların çalışmalarına katkı sağlamaktadır. Yaşam Ayavefe ise C++ ve Java programlarını kullanarak birbirinden başarılı işe imza atmaktadır. Kıbrıs’ta farklı yatırımlar gerçekleştirmesi halk tarafından tanınan bir kişilik haline gelmesine yardımcı olmaktadır.

Kıbrıs Vicdani Yardım Derneği ile beraber yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri de bu bakıma yarar sağlamaktadır. İnsanlara yardım eli uzatmakta gönüllü olan Yaşam Ayavefe çalışmalarında buna özen göstermiştir. Tüm çalışmaları üzerinden bir fon oluşturarak gençlere yardım etmektedir.

Doğa ve Hayvanlar İçin Hazırladığı Projeler

Yaşam Ayavefe’nin doğa sevgisi oldukça fazladır. Küresel alanda hazırladığı projeler doğanın korunmasına olanak sağlar. Üstelik kendi inşaat ve teknoloji alanında gerçekleştirdiği çalışmalarda buna özen göstermektedir. Hayvanlar için mama yardımları göndermektedir.

Bu yardımlar küçük boyutlu kamyonlar içerisinde toplanarak sokaktaki hayvanlara dağıtılmaktadır. Sık sık kendi köpeği ile gezintiye çıkması hem hayvan sever hem de doğasever bir kişi olduğunu göstermektedir. Doğa ve dünya için yeni işler geliştirmektedir.

Dernekler İle Beraber Eğitim Alanındaki Katkıları

Yaşam Ayavefe Kıbrıs Vicdani Yardım Derneği ile beraber eğitim ve öğretim görmekte olan gençler için etkinlikler düzenlemektedir. Etkinlik kapsamında toplanan yardımların tamamı gençlere fayda sağlamaktadır. Yüzlerce genç okumaya devam etmektedir.

Gençlerin gelecekte faydalı bireyler haline gelmesi için özenle çalışan Yaşam Ayavefe gezegeni yaşanabilir bir yer haline getirmek için durmaksızın çalışmaktadır. Çalışmalarının tamamında eğitime sağladığı katkılar gözlerden kaçmamaktadır. Hazırladığı eğitim projeleri ile çok fazla kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.